Rychlý kontakt

CHEM Logistic s.r.o.
Semtín 112
533 53  Pardubice

Tel.: +420 466 822 690
Fax: +420 466 822 699

E-mail: info@chemlogistic.cz


V kanceláři jsme každý pracovní den od 6:00 do 16:00

O nás

Vážení obchodní partneři,

     srdečně Vás vítáme na našich nových webových stránkách. Konečně! Omlouváme se, že jejich vytvoření trvalo tak dlouho. Téměř tři roky, to jen pro upřesnění. Ti, kdo nás znají od začátku našeho působení, vědí, že jsme tento čas naplnili usilovnou prací na budování dynamické společnosti a poctivou péčí o každého zákazníka. Vám ostatním nabízíme tuto novou zkušenost s moderní logistikou dodávek chemikálií.
      Naše činnost vychází z předchozích mnohaletých zkušeností s distribucí chemikálií a logistikou. Poskytujeme komplexní služby a poradenství, nasloucháme Vašim požadavkům a uvádíme je v život v rámci maximální bezpečnoti a kvality. Odměnou za to je nám Vaše stále větší přízeň a dlouhodobé obchodní partnerství, kterých si velmi vážíme.
     Pokud hledáte profesionalitu, ochotu, otevřený vztah se svým partnerem pro dodávky chemikálií, jste u nás na správné web-adrese. Díky dlouholetým vztahům s předními světovými výrobci chemikálií Vám nabízíme příznivé ceny za vysoce kvalitní produkty, odpovídající všem standardům.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Za mladý tým společnosti CHEM Logistic, s.r.o.

Mgr. Daniela Ficenec Navrátilová                              Ing. Petr Dolejský
jednatelka společnosti                                             jednatel společnosti

Tvorba webových stránek eBRÁNA s.r.o. Webové stránky a kvalitní CMS